Dnes
Teplota: 7.2 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Úterý, 17.9.2019

Město Náchod vás zve na šestý ročník akce, jejímž cílem je přivést děti a mládež ke sportování prostřednictvím ukázek různých sportovních odvětví.

Uzavírka náměstí Uzavírka náměstí

Plakát Strongman Plakát Strongman

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý! Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Rekordní úspěch náchodských mažoretek!

Čtvtek, 5.9.2019

Mažoretkový klub MONA Náchod letos oslavil úctyhodných 25 let od svého založení.

Rekordní úspěch náchodských mažoretek! Rekordní úspěch náchodských mažoretek!

SK Plhov - Náchod - oddíl korfbalu

Čtvtek, 5.9.2019

SK Plhov - Náchod, oddíl korfbalu uspořádal již tradiční soustředění v Havlovicích.

Krytý plavecký bazén v Náchodě zahajuje

Čtvtek, 29.8.2019

Krytý plavecký bazén v Náchodě zahajuje od pondělí 2. 9. 2019 zahajuje plný provoz bazénu a sauny. Aktuální ceník najdete v příloze. Těšíme se na vaši návštěvu!

Starší zprávy