Dnes
Teplota: 16.6 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Velkolepé zakončení sezony charitativních běhů PVZP FénixRun s hudebním festivalem v Náchodě

Pondělí, 5.6.2023

PVZP uspořádá v Náchodě 24. září 2023 den plný charitativních běhů a pěších tras pro širokou veřejnost s bohatým doprovodným programem, který večer zakončí koncerty Tomáše Kluse, Jiřího Korna, Anny Julie Slováčkové a kapely Perutě. PVZP tak slavnostně uzavře již třetí sezonu charitativních závodů PVZP FénixRun a PVZP Fénix Castle run.

FR Náchod 2 FR Náchod 2

FR Náchod plakát FR Náchod plakát

FR Náchod 1 FR Náchod 1

Atletika - 3.kolo KP družstev mladšího žactva - štafetové

Čtvtek, 1.6.2023

Ve středu 31.5.2023 odjela početná výprava z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce na 3. kolo KP družstev mladšího žactva ročníku 2010 a mladších do Vysokého Mýta na tzv. štafetové závody.

Atletika - 3.kolo KP družstev mladšího žactva - štafetové Atletika - 3.kolo KP družstev mladšího žactva - štafetové

Náchodský korfbal slaví 25 let svého trvání

Čtvtek, 1.6.2023

Český pohár – ve dnech 2.–4. 6. 2023 se bude konat celostátní turnaj - za účasti týmů v žákovských kategoriích.

5. ročník atletické olympiády ZŠ náchodského okresu

Čtvtek, 1.6.2023

Kulturní a sportovní nadace města Náchoda a Město Náchod vás zvou v pondělí 19. června 2023 na stadion Hamra, kde se uskuteční V. ročník atletické olympiády základních škol náchodského okresu.

Starší zprávy