Dnes
Teplota: 20.2 °C

MMS - závady a nedostatky

Každý může zaslat fotografie a popis problému prostřednictvím MMS zprávy nebo e-mailem na adresu mms@mestonachod.cz. Tyto informace budou zveřejněny na internetových stránkách a doplněny o způsob řešení toho nedostatku.

Děkujeme Vám za spolupráci při údržbě vzhledu našeho města


19.8.2019   Hřbitov

Dobrý den, chtěl bych upozornit na případnou opravu přístupové cesty na náchodském hřbitově.


16.8.2019   Bražec parčík

Dobrý den,  

    chtěl bych  požádat o vyčištění od nánosu bláta ve vodoteči v parčíku v Bražci, který je zaplaven bahnem nejen z vypouštění rybníčku v Bražci, ale celkového nánosu bahna z několika let, hrozí ucpání roury pro odtok popř. vylití na cestu.


16.8.2019   Chodník kolem horní nemocnice

Dobrý den, věřím, že nejen mne by zajímalo, kdy budou dokončeny práce na výstavbě plotu okolo nového kopce v areálu horní nemocnice. Myslím, že omezení trvá již dost dlouho.


14.8.2019   Parkování Pražská ulice

A toto je každý den,celé týdny i měsíce.


13.8.2019   Doplnění odpadkových košů na Plhově

Dobrý den,
poprosili bychom Vás o příležitostné doplnění alespoň jednoho odpadkového koše (nejlépe hned dvou) na plhovském sídlišti v trase ul. Příkopy od Mílových po křižovatku s Hlavlíčkovou ulicí.


13.8.2019   Zkrácení větví jehličnanu

Dobrý den,

      bylo by možné provézt zkrácení větví jehličnanu u stojanu kol u krytého bazénu na Pražské ulici.


13.8.2019   Unikátní dopravní značení

Dobrý den, zasílám fotografie dvou zajímavých dopravních značek. První v ulici Vrchlického u restaurace Vatikán, kde je dlouhodobě vyznačen nejspíše zákaz zastavení popelnicemi.


13.8.2019   Nefunkční osvětlení

Dobrý den, po výměně a zapojení nového pouličního osvětlení, nám u domu bohužel lampa stále nesvítí. Jedná se o Malé Poříčí, ul.Broumovská, č.p.62.


8.8.2019   Nachodský hřbitov

Dobrý den, navštívil jsem po delší době místní hřbitov, který je ve velmi špatném stavu/neposekané cestičky, mezi hroby rostou kopřivy a bodláčí/ cestička od parkoviště, kolem kostela nahoru je zarostlá trávou.


8.8.2019   Karlův kopec

Dobrý den, bylo by možné udělat něco s křižovatkou ve spodní části Karlova kopce, jedná se o ulici Na Koletově. Denně přímo v křižovatce parkují auta viz fotografie, a pak se ještě přidá žlutý náklaďák z nábytku Šimek, který se postaví dokonce naštorc, tak že by hasičské vozidlo nahoru v případě zásahu neprojelo.


   Kamery

Dobrý den Neuvažujete o umístění kamery na zámek. Záběr nádvoří nebo něco v tom smyslu ? Ta co je na ulici Polská není zajímavá;-)


7.8.2019   Zpráva

A tohle je v pořádku? (každý den)


7.8.2019   Keř na križovatce

Bylo by možné odstranit keř zlatého deště na křižovatce u horní nemocnice u přechodu na sídliště SUN není zde vidět a dochází zde k nebezpečným situacím při přecházení na sídliště.


7.8.2019   Parkování u nádraží

Dobrý den kde se má u nádraží v Náchodě zaparkovat auto ,pro odvoz příbuzných, když tam celý den stojí tyto dvě auta jedné firmy když je na parkovišti povolené stání pouze 30 min.


5.8.2019   Déčko

Dobrý den,
proč je v neděli odpoledne uzamčené Déčko?Šli jsme s dětmi na hřiště a zůstali jsme před uzamčenou bránou.Kde si ty děti mají hrát?

Další