Dnes
Teplota: 17.4 °C

Pátek, 06.05.2022Žáci ZŠ T. G. Masaryka úspěšně reprezentovali město Náchod na sportovní a charitativní akci „Vyběhneme proti násilí“

Ve středu 4. května 2022 se v Hradci Králové uskutečnil 7. ročník této akce, jejíž výtěžek byl věnován Poradně pro oběti násilí a Dětskému krizovému centru Nomia.

Také město Náchod mělo v tomto významném běžeckém závodu zastoupení v podobě týmu ze sportovní třídy základní školy T. G. Masaryka Náchod, který tvořili nejen žáci, ale také učitelé a rodiče.  Svou účastí podpořili dobrou věc a zároveň úspěšně reprezentovali školu a město Náchod.
Závodilo se v několika kategoriích, v nichž naši sportovci dosáhli výborných výsledků. V kategorii týmů se družstvo umístilo na krásném druhém místě, v běhu jednotlivců si v kategorii juniorů a juniorek doběhla pro druhé místo Laura Středová a třetí místo vybojoval Lukáš Hanuš.